')
Vyhledej
Zvičina > Krimi

Vandal v noci z neděle na pondělí řádil ve Dvoře Králové nad Labem

Redakce / 11.03.2019, Dvůr Králové nad Labem
Na svých toulkách městem vandal vymlátil 2 výlohy v centru města a minimálně 2 další okna na své pouti směrem k Podharti. Cestou se neopomněl opřít i o několik zrcátek automobilů.
 

FOTOGALERIE - Vandal v noci z neděle na pondělí řádil ve Dvoře Králové nad Labem

Na začátku jeho spanilé jízdy byl patrně bývalý obchod s obuví Meloun, kde se však i zranil a krev z něho crčela cestou na podloubí kolem budovy bývalé České spořitelny a před Starou radnicí. Poté začal jeho souboj s výlohou obchodu s proutěným zbožím v Palackého ulici, kde se snad i na chvilku uložil a vypustil dalších pár kapek své patrně alkoholem kontaminované krve. Po odpočinku pokračoval směrem do Podhartě, když dal cestou pěstí ještě 2 oknům, která se mu patrně znelíbila. Jedním z nich bylo i okno firmy Fletcher v ulici Jiráskova, jejíž majitel mu slíbil i odměnu - citujeme ji v rámečku. 

"Vypsaná odměna"
Hned v pondělí ráno

okno rozjebáno
co k tomu říct zm*de
pěsti mé jsou tvrdé...

Autor: J. Flégr
Dle informací získaných od poškozených již policie ví, o koho se jedná. Smaozřejmě se jméno zatím nesmí zveřejnit. Až to půjde, rádi podnapilému boxerovi vystavíme podobenku u nás na portále, aby všichni viděli, jakého máme v našem městě ranaře.
Rádi se také zúčastníme i jeho konfrontace s panem Flégrem :-).

Pátrání bohužel narušil velmi silný vítr, kdy si Městská policie Dvůr Králové myslela, že za rozbité výlohy může větrná smršť a nechala majitele začít výlohy uklízet. Až teprve, když majitel Proutěného atelieru našel ve výloze krev, ujala se pátrání lehce rozladěná státní policie a společnými silami začali prohledávat záznamy kamerového systému.
Pevně věříme, že nám budou poskytnuty - pachateli se prý nedařilo výlohu rozbít na první pokus.

Zároveň se těšíme se na oficiální tiskovou zprávu od Policie ČR, kterou přidáme k dalším informacím z pátrání.

Jan Holan
 

Související články
Neznámý vandal zničil nově zasazené stromy u Byšiček
V Kohoutově řádil vandal
Neznámý vandal poškodil bazén na Tyršově koupališti

 
Vaše komentáře
12.03.2019 12:44, Reagovat
 
 
Přečteno 5759x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět