Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Krimi

V Lázních Bělohrad byla ukradena kmenová pásová pila

Redakce / 22.04.2022
Policisté obvodního oddělení Nová Paka se aktuálně zabývají případem krádeže kmenové pásové pily na zpracování kulatiny. Dosud neznámý pachatel měl v době od 1. dubna 14. hodin do 6. dubna 14. hodin odcizit z volně přístupné neoplocené zahrady v obci Lázně Bělohrad - části obce Uhlíře kmenovou pásovou pilu značky Holzmann BBS550, červené barvy.
Pachatel tímto protiprávním jednáním způsobil majiteli škodu ve výši 110 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za což pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

Aby se podařilo pachatele vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili na výše uvedeném místě a v inkriminovanou dobu podezřelou osobu/osoby, případně podezřelé vozidlo (větší dopravní prostředek jako např. dodávku/přívěs/nákladní vozidlo/valník).

Všechny důležité poznatky k osobě, osobám či vozidlu sdělte přímo policistům obvodního oddělení Nová Paka na telefonním čísle 974 532 651 případně prostřednictvím bezplatné linky 158.

Za pomoc děkuje policie

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 570x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí