Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Krimi

Myslivec z Rudníku byl nalezen bez známek života

Redakce / 22.06.2024, Aktualizováno
EDIT: PÁN BOHUŽEL NALEZEN BEZ ZNÁMEK ŽIVOTA Od včerejšího večera (20.6.) je pohřešovaný 58letý muž z Rudníku. Z domova odešel do honitby Javorník s úmyslem ulovení srnce. Kolega byl s ním v telefonickém kontaktu ještě v 22 hodin. Od té doby je však nekontaktní a jeho telefon je vypnutý.
Od včerejšího večera (20.6.) je pohřešovaný 58letý muž z Rudníku. Z domova odešel do honitby Javorník s úmyslem ulovení srnce. Kolega byl s ním v telefonickém kontaktu ještě v 22 hodin. Od té doby je však nekontaktní a jeho telefon je vypnutý. Policisté prověřili jeho rodinné příslušníky, známé, oblíbená místa i zdravotnická zařízení. Po celý den po něm pátrá i vrtulník. Bohužel však bez kladného výsledku. Do lesa měl odjet svým vozidlem zelené barvy a značky Nisan Terrano, které se do současnosti také nenalezlo.
Žádáme občany, kteří by o něm či jeho vozidle mohli podat jakoukoliv informaci, ať neprodleně zavolají na linku 158.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1737x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Kalendář akcí