Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Krimi

Pátrání po 13leté dívce z Hostinného ukončeno

Redakce / 23.06.2024, Dvůr Králové nad Labem
Od pátečních odpoledních hodin (21. 6. 2024) se rozběhlo pátrání po 13leté dívce z Hostinného, která odešla ze svého bydliště neznámo kam. Díky informacím od občanů, kteří byli vnímaví a nahlásili její zahlédnutí, se dívka našla.

Třináctiletá dívka je v pořádku

Původní zpráva:

Od pátečních (21.6.2024) odpoledních hodin pátráme po 13leté dívce z Hostinného, která odešla ze svého bydliště neznámo kam. Policisté propátrali všechna možná místa, kde by se mohla slečna nacházet. Prověřili rodinu, příbuzné, známé i kamarády, okolní nemocnice, autobusová i vlaková nádraží a další oblasti, kde by se slečna mohla zdržovat. Bohužel však zatím bez kladného výsledku.

Z tohoto důvodu žádáme občany, kteří si dívky, která se může pohybovat nejen na Trutnovsku, všimnou, nebo by mohli podat jakoukoliv informaci o jejím pohybu, ať zavolají na linku 158, nebo se dostaví na jakoukoliv policejní služebnu.

Dívka má štíhlou 160 cm vysokou postavu, hnědé oči. Jedná se o brunetu s dlouhými vlasy pod ramena, které nosí do culíku nebo rozpuštěné.  Na zubech nosí rovnátka s gumičkami modré barvy. Na sobě by měla mít bílé krátké tričko, barevné kraťasy, světlé boty Nike s modrým prvkem.

Zdroj: Policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 858x
 
22.07.2024 - Pozor na odkloněnou trasu na železniční trati Prahy - Hradec Králové - Trutnov: rychlíky linky R10 budou během plánované výluky zastavovat místo stanice Praha-Libeň ve stanici Praha-Vysočany od úterý 16. července nepřetržitě do soboty 24. srpna 2024.
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
10.06.2024 - Z důvodu závady na hlavním přívodu pitné vody je uzavřené Tyršovo koupaliště - do odvolání.

Kalendář akcí