Řidič se zřejmě plně nevěnoval z důvodu opilosti řízení a sjel do břehu silničního příkopu. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla pozitivní, nadýchal 1,24 promile alkoholu v dechu. Zasahující policisté museli proti němu nakonec použít donucovací prostředky, když se proti nim postavil a v rukou držel injekční stříkačky. Také později u lékaře se choval agresivně.
Při zákroku, který proběhl v úterý 21. listopadu 2017, nebyl nikdo z účastněných zraněn a opilec přišel na místě o řidičský průkaz. To však, ale nebylo všechno. Jelikož mu dopravní policisté uložili kauci ve výši 16 tisíc korun, kterou nezaplatil, jeho vozidlo zajistili a převezli do areálu trutnovské policie.
Opilý cizinec v úterý v podvečer se svým vozidlem Audi havaroval na křižovatce ve směru na Dvůr Králové nad Labem – Vítězná Huntířov. Řidič se zřejmě plně nevěnoval z důvodu opilosti řízení a sjel do břehu silničního příkopu. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla pozitivní, nadýchal 1,24 promile alkoholu v dechu. Zasahující policisté museli proti němu nakonec použít donucovací prostředky, když se proti nim postavil a v rukou držel injekční stříkačky.
Muž s policisty nespolupracoval, nepodepsal jim žádné dokumenty a i na lékařském vyšetření v nemocnice se choval vulgárně a arogantně.
Případem se zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově.
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.