Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Sociální služby

Krabice od bot - vánoční akce i ve Dvoře Králové n. Labem

Zapojte se také do akce Krabice od bot - odběrné místo je ZŠ speciální a praktická škola Diakonie ČCE

Redakce / 16.11.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE – odloučené pracoviště Dvůr Králové nad Labem organizuje v regionu sbírkovou akci s názvem „Krabice od bot“. Vyzývá tak všechny, kteří chtějí obdarovat a potěšit co největší počet dětí žijících v tíživé sociální situaci.
 
Cílem projektu je oslovit lidi s dobrým srdcem – tedy dárce, kteří darují kvalitní dárečky v krabici od bot. Aby dárek mohl být zaregistrován, dárce si musí na webu označit toho, koho chce obdarovat – zvolí si věk a pohlaví dítěte. Dárci se mohou stát i děti ze základních škol, jak je v původním projektu zamýšleno „Děti darují dětem“.

Obdarovány budou děti Dětského centra ve Dvoře Králové nad Labem, Sociálně aktivizační služby Klub Labyrint, Centra pro rodinu Klubko, OSPODu, Ozdravovny Království a ze ZŠ speciální Diakonie.
Dárky se budou na Základní škole speciální a praktické škole Diakonie ČCE ve Dvoře Králové nad Labem shromažďovat od 25. listopadu do 8. prosince 2019
Otevírací doba sběrného místa bude pondělí až středa 8:00–16:00 hod.

Adresa:

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE - odloučené pracoviště Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 40 - vchod z ulice Komenského.

Postup při darování:

1. Vyber si, které sběrné místo máš nejblíž a jak staré dítě chceš obdarovat. Dárek si rezervuj na www.krabiceodbot.cz.

2. Zabal pěkné dárky, které by i tobě udělaly radost, do krabice od bot a napiš na ni věk a pohlaví dítěte, pro které je určená.

3. Do krabice se hodí hračky, školní a výtvarné potřeby, kosmetika a doplňky, vše v bezvadném stavu.

4. Dárek odnes na vybrané sběrné místo. Postaráme se, aby se tvoje krabice dostala k dítěti z chudé rodiny.

Váháte, co dát do krabice? Pár rad je zde.

Kontaktní osoba: 

Mgr. Tereza Kumprechtova, tel: 728 455 846, e-mail: kumprechtovat@specialniskolavrchlabi.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 484x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)
08.10.2019 - Krajské pracoviště BESIP zve řidiče a řidičky na kurz s názvem "Za volantem v bezpečí" zaměřený na zlepšení a zdokonalení řidičských dovedností. Kurz se koná v neděli 13. října 2019 od 8:30 do 15:30 hod. na polygonu na letišti v Hradci Králové. Vlastní auto nutností. Zájemci se mohou hlásit na: besip-hk@cspsd.cz.

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí