Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Služby občanům > Lékaři > KORONAVIRUS - informace z regionu

Pátrání po totožnosti nezodpovědného cyklisty, který málem zemřel pod vlakem

Redakce / 27.03.2020, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Neznámý cyklista vjel na železniční přejezd po projetí jednoho vlaku. Málem jej však zachytil vlak druhý!



Včera 26. března krátce před polednem neznámý cyklista přejel v královéhradecké části Březhrad po projetí nákladního vlaku přes železniční přejezd, ačkoliv stále blikalo výstražné světelné znamení. V okamžik, když přejel první kolej, projížděl další vlak z druhé strany. Osobního vlaku si všiml na poslední chvíli a stačil těsně před ním zastavit. Ke srážce naštěstí nedošlo.

K dispozici máme video, na kterém je cyklista zachycen. Je tam uveden letní čas, takže k události došlo o hodinu dříve, tedy 11:50. Bohužel zatím nevíme, o koho se jedná. Vyzýváme samotného cyklistu, nebo svědky, kteří ho poznají, aby zavolali na linku 158, nebo se dostavili na jakoukoliv policejní služebnu, nebo přímo na dopravní inspektorát v Malšovicích.
Cyklista se dopustil přestupku, za který hrozí pokuta do 2,5 tisíce korun, ve správním řízení až do 5 tisíc korun.

Policie ČR

FOTOGALERIE - Pátrání po totožnosti nezodpovědného cyklisty, který málem zemřel pod vlakem

Související články
Do ZOO Dvůr Králové VLAKEM!
Na Trutnovsku se vlak srazil na přejezdu s autem, řidička byla těžce zraněná
Na železničním přejezdu v obci Mostek uvízl nakláďák
EDIT: Nehoda na přejezdu u Černožic si vyžádala 4 oběti včetně dvou dětí. Známe výsledky vyšetřování
Vaše komentáře

Přečteno 3155x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí