Vyhledej
Zvičina > Služby občanům > Bezpečnost

Opilý řidič nezvládl v centru Dvora Králové řízení

Řidiči narazil do betonové podezdívky, nikoho nezranil.

Redakce / 3.07.2018, Dvůr Králové nad Labem
V neděli 1. července krátce před druhou hodinou ranní došlo v ulici Sládkovského ve Dvoře Králové nad Labem k dopravní nehodě osobního vozidla Škoda Felicia. Podle zjištěných skutečností tam řidič vozidla zřejmě nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou a dostal smyk.
 

Následně skončil v protisměru na chodníku, kde ještě čelně narazil do betonové podezdívky oplocení. 

Provedená zkouška u něho prokázala alkohol, když přístroj ukázal hodnotu 1,95 promile. Na vině tak nebyla pouze nepřiměřená rychlost, která se zprvu nabízela jako možná příčina nehody, ale opět i alkohol. Naštěstí muž vyvázl bez zranění. 

Ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky mu však v případě uznání viny a odsouzení hrozí až jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz řízení.

Zdroj: policie.cz

 

Související články
Řidička pod vlivem alkoholu srazila ve Dvoře Králové chodkyni
Většina obchodníků ve východních Čechách neřeší věk zákazníka při prodeji alkoholu

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2638x
 
 
 
Zpět
23.11.2018 - Na 31. zasedání Rady Královéhradeckého kraje se v pondělí 26. listopadu bude mimo jiné vybírat zhotovitel studie možností napojení města Dvůr Králové nad D11 (PZ Borek, PZ Zboží a ZOO) z MÚK Jaroměř - sever.
23.10.2018 - Personální agentura Addeco vydala zprávu, ve které tvrdí, že podzimní brigádnické práce (pokladní vybalování zboží apod.) v našem regionu letos budou odměněny 130 Kč/hod - je to o 8 procent více než loni. Tak good luck při hledání :-)

Kalendář akcí