Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Doprava > dopravní nehody

Ranní srážka auta s krávou opět omezila dopravu v okolí Výšinky na Trutnovsku

Redakce / 1.04.2022, Dvůr Králové nad Labem
Další dopravní nehoda jako následek střetu s částí stáda krav pohybujícímu se volně na Trutnovsku se stala dnes ráno mezi Výšinkou a Stříteží.

K nehodě došlo dnes krátce po 6. hodině ranní došlo na silnici I/37 mezi Výšinkou a Stříteží, kdy došlo ke srážce nákladního vozidla Mercedes s teletem. Mrtvé zvíře zůstalo po střetu s Mercedesem ležet na komunikaci. 

Dle dosud zjištěných skutečností k dopravní nehodě došlo zřejmě tak, že řidiči, který jel od Výšinky, vběhlo zpoza jehličnatých dřevin z levé strany před vozidlo tele. Řidič již nedokázal střetu zabránit a narazil do jeho boku. Tele na místě uhynulo. 

Doprava zde byla do 9 hodin řízena kyvadlově.

Naštěstí nedošlo ke zranění osoby řidiče. S mužem policisté provedli dechovou zkoušku na alkohol s negativním výsledkem a poškozený vyčíslil škodu na 300 tisíc korun. 

Jednalo se o tele bez jakýchkoliv identifikátorů, podle kterých bychom mohli zjistit jeho majitele. Případ šetří trutnovští dopravní policisté.

Již dříve policisté upozornili řidiče na možný výskyt volně se pohybující stáda krav na Trutnovsku v místě zvané Výšinka. Od února bylo zaznamenáno několik dopravních nehod v důsledku srážky auta s krávou na silnici.  
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2369x
 
Volná pracovní místa
Učitel 1. stupně ZŠ (ZŠ a PrŠ DKnL)


Pomocný kuchař/ka (Domov důchodců)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí