Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Doprava > dopravní nehody

Před Miletínem prorazilo osobní auto svodidla a narazilo do stromu

Redakce / 6.03.2023, Hořicko a Miletín
Přinášíme oficiální informace o dopravní nehodě, která se stala mezi Hořicemi a Miletínem v neděli 5. března v odpoledních hodinách.

Řidič osobního auta značky Škoda Fabia jel od Hořic na Miletín a v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost své jízdy. Dostal smyk, který nezvládl, přejel do protisměru a následně do svého jízdního pruhu, kde vyjel mimo komunikaci a prorazil svodidla. Vjel do lesa, kde došlo k převrácení auta na bok a k následnému nárazu střechou do stromu.

Tato dopravní nehoda se obešla bez zranění osob. Vozidlo bylo následně předáno odtahové službě.

Silnice byla průjezdná pouze jedním jízdním pruhem kyvadlově od 14:20 do 17:00 hod.

Zdroj: fcb Bouračky kolem Miletína

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 351x
 
01.03.2023 - Obyvatelé a návštěvníci Trutnova mohou od 1. března 2023 využívat novou městskou vlakovou linku. Je provozována v pracovní dny a cestující na ní mohou využít všechny platné tarify, včetně tarifů IREDO a časového jízdného MHD Trutnov.
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.

Volná pracovní místa

Učitel/ka 2. stupně ZŠ (Dvůr Králové n L.)

Uklízeč/ka (Domov důchodců)

Účetní (JUTA a.s.)Kalendář akcí