Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Doprava > aktuálně

Omezení dopravy na Benešově nábřeží ve Dvoře Králové (31. března - 4. dubna 2025)

Redakce / 28.03.2025
Kácení stromů ve dnech 31. března - 4. dubna omezí dopravu na jednom z nejvytíženějších dopravních tahů ve Dvoře Králové - Benešově nábřeží, které vede podél Labe a spojuje jediné dva mosty vedoucí přes řeku ve městě.


Kvůli pracím souvisejících s cením stromů zde bude dočasně zúžena vozovka na jeden jízdní pruh

Kateřina Sekyrková

Zdroj: mudk.cz

 
Vaše komentáře

Přečteno 1161x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí