Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Doprava > aktuálně

Omezené parkování v horní části náměstí TGM ve Dvoře Králové

Redakce / 2.03.2022, Dvůr Králové nad Labem
Motoristé musí ve Dvoře Králové n. L. počítat s omezeným parkováním na horní straně náměstí TGM v samotném centru města. V úterý 1. března 2022 zde začaly stavební práce, které zasahují do prostoru parkoviště.
Kvůli probíhajícím stavebním pracím není možné parkovat v horní části náměstí před domy čp. 1 až 3, tedy před Starou radnicí a před městskou spořitelnou. V centru města tak motoristé přicházejí o 10 parkovacích míst, které fungují v režimu 1 hodiny parkování zdarma. 

Návštěvníci mohou využít další parkovací místa v tomto režimu v Palackého ulici (ulice ke kostelu sv. J. Křtitele) a podél nové radnice či placené parkování ve Švehlově a Komenského ulici nebo naproti poště.

Toto dopravní omezení se předpokládá v rámci průběhu stavebních prací na dobu 14 dnů až jednoho měsíce, tedy nejpozději do konce března 2022.

V horní částí náměstí se vymění 24 zemních svítidel včetně zemních rozvaděčů na severní straně náměstí. Můžeme se tak těšit na plné osvětlení náměstí tak, jak jsme jej zažili po rekonstrukci v roce 2012. 
Práce probíhají ve spolupráci s Technickými službami města Dvora Králové nad Labem.

Kateřina Sekyrková

Zdroj: fcb Města Dvůr Králové n. L. 


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 881x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí