Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Co se děje > sport

Podzvičinský skokánek v sobotu 15. října od 10 hod v tělocvičně Sokola Dvůr Králové

Redakce / 14.10.2016, Dvůr Králové nad Labem
Závod, který pořádá královédvorský oddíl trampolín pod TJ Sokol DKnL, je určen pro závodníky do 14 let. Skáčí se jednodušší sestavy, takže se ho účastní i skokané, kteří nesplňují podmínky k účasti v Českém poháru a dalších mistrovských závodů.
Od 8 hodin je trenink a závod začne v 10 hod. Přijďte fandit nejen místním skokanům do tělocvičny královédvorského Sokola u zimního stadionu. Zatím je přihlášeno 65 závodníků z pěti oddílů.

Uvidíte skákat například Erika Motala, který se jako jediný minulý týden kvalifikoval na Mezinárodní závod přátelství v Jablonci nad Nisou. Erik Motal se neztratil ani mezi 280 závodníky z 16 zemí, kdy sice nepostoupil do finále, ale zaskákal své sestavy dobře a obsadil v silné konkurenci 14. místo jako druhý český závodník v kategorii chlapců 11-12 let.

Související články
Petra Pokorná byla pátá na Českém poháru ve skocích na trampolíně
Čtyři první místa pro naše skokany na trampolíně.
Petra Pokorná a Josef Drtina si vyskákali na trampolínách v Praze postup do finále
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 498x
 
Hodnocení článku:
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.

Volná pracovní místa


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí