Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Co se děje > společenské akce

Silver cup 2022 vyhráli Franta Nedvídek a Renata Vávrová! Podívejte se na další výsledky, fotky a video ze startu závodu.

Redakce / 29.08.2022, Aktualizováno
EDIT: DOPLNĚNY KOMPETNÍ VÝSLEDKY Kroužení cyklistů kolem kašny a rána jako hrom z petardy - to je každoroční start cyklisticko-pivního dvojboje z náměstí TGM ve Dvoře Králové do Záboří do hostince U Šulců, kterému se odjakživa říkalo U Silvera
Letošního ročníku se zúčastnilo 55 závodníků. Vítězem se poprvé v kariéře stal Franta Nedvídek, který si na Silver Cup 2022 přivezl fantastickou formu a neměl soupeře. Jeho čas 22 minut, 28 sekund je novým světovým rekordem, 5 piv vypil za 6 minut a 59 sekund, rovněž nový rekord Silver Cupu.

Na druhém místě skončil místní borec Petr Knapek v čase 24:50 a třetí dvojnásobný šampion Silver Cupu Aleš Němeček v celkovém čase 26:50. Silver Cupu se zúčastnilo 6 žen, vyhrála Renata Vávrová s časem 44:56.
Sportovní část soutěže🚴‍♂️ opanoval Vojta Jirák, který trasu ze Dvora Králové zvládl za 13 minut a 21 sekund, opět rekord závodu.

🚴🏽‍♂️MUŽI CELKOVĚ
1. Franta Nedvídek 22:28
2. Petr Knapek 24:50
3. Aleš Němeček 26:50
🚴🏽‍♂️ŽENY CELKOVĚ
1. Renata Vávrová 44:56
2. Irena Němcová 53:17
3. Jitka Baudischová 55:29
🍺PITÍ PIVA MUŽI
Franta Nedvídek 6:59
🍺PITÍ PIVA ŽENY
Renata Vávrová 24:26
🚲NEJLEPŠÍ SPORTOVEC
Vojta Jirák 13:21
🚲NEJLEPŠÍ SPORTOVKYNĚ
Karolína Pavelková 23:17
💑NEJLEPŠÍ PÁR
Renata Vávrová, Zdeněk Hora
💃🏽MISS SILVER CUP
Aneta Vaňurová
🏆PREZIDENTOVA CENA
Tomáš Král
🔸CENA ÚTĚCHY
Dušan Kubica
👨🏽‍🦳NEJSTARŠÍ ZÁVODNÍK
Petr Balák
Sponzoři:
PRO-DOMA Stavebniny, HMS elektro, Avatech, Farma Blažek, Jiří Buchar, pivovar Krakonoš, OK Foto Samková, Hotel Za Vodou, Ozdoba CZ, Jarda Kotěra, Aggis-Praktikmóda, Kytkařství Nemojov, Topení, voda, plyn - Baudisch s.r.o., Salón Andy, Jarda Fletcher, Logo Serbousek, kavárna Biograf, Allmo Profil, Hotel Bedřiška.


Podívejte se na video z atraktivního startu. A jaké letos byly ceny pro spoustu vítězů? To najdete v této galerii. Podrobná pravidla závodu najdete v tomto článku. V cíli jsme s kamerou z etických důvodů nebyli, protože fotky a videa po tolika pivech, to nám nepřijde úplně korektní :-)

Foto a video ze startu: ZvičinaTV
Foto z cíle a výsledky: FB organizačního výboru

FOTOGALERIE - Silver cup 2022 vyhráli Fána Nedvídek a Renata Vávrová! Podívejte se na další výsledky, fotky a video ze startu závodu.

FOTOGALERIE - Silver cup 2022 odstartoval z královédvorského náměstí úplně stejně jako Velká Pardubická - podívejte se na video

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 2693x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místaŠkolní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí