Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Co se děje > společenské akce

Kulturní program na léto ve Dvoře Králové: v liché týdny venkovní koncert, v sudé letní kino

Redakce / 30.06.2022, Dvůr Králové nad Labem
Letní pódium před Hankovým domem ve Dvoře Králové nabídne každou středu pravidelnou dávku kultury: hudbu, divadlo i kino.
Návštěvníky čekají na náměstí Václava Hanky komponované hudební večery ve stylu rocku, bluegrass, jazzu a blues, country a jeden celý večer bude věnovaný místním interpretům. Vstupné na koncerty je dobrovolné a začíná se většinou v 18 hodin. 

Filmové projekce nabídnou pohádku a několik komedií. Vstupné je 100 Kč a začátek je dle červenci ve 21:30, v srpnu ve 20:30 hod.

Chybět nebudou ani divadelní představení, která jsou součástí nedalekého festivalu Theatrum Kuks. Druhá z těchto akcí se bude konat v Hankově domě a vstupenky budou v prodeji on-line.

Pokaždé budou pro diváky připraveny lavičky k sezení, ale donést si můžete i vlastní židličku nebo deku. Můžete přijít i dříve a zatím se začíst do některé z knížek v knihobudce (bývalá pokladna nad schody stadionu).

Již tradičně bude možné se během akce občerstvit v divadelní kavárně, volně přístupné budou i toalety v přízemí Hankova domu. 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 13850x
 
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.
22.05.2023 - Informujeme o výluce traťové koleje v úseku Hostinné - Kunčice nad Labem - Vrchlabí ve dnech 29.5. - 15.6.2023.
27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Volná pracovní místa
Učitel 1. stupně ZŠ (ZŠ a PrŠ DKnL)


Pomocný kuchař/ka (Domov důchodců)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)


Kalendář akcí