Vyhledej
Nejčtenější články
Zvičina > Co se děje > festivaly

V neděli byl první koncert festivalu R. A. Dvorského

Redakce / 16.03.2016
Vystoupily 2 kapely. První byl Didie Tyger´s Band z polské Wroclawi a druhý byl HarmCore Jazz Band, orchestr gymnázia Jana Keplera v Praze. každá z kapel hrála jinou muziku ale dohromady se to hezky doplnilo. Podívejte se na 3 krátká videa z koncertu. 2 sestřihy a úplně celou populární skladbu HOTEL RITZ.



Další podrobnosti o kapelách najdete v pozvánce níže.

Související články
Dny R. A. Dvorského 2016 přinášejí do Dvora jazz a swing v hudební i divadelní podobě
Na zahájení festivalu R. A. Dvorského se diváci pomocí hudby přenesou do New Orleansu a uslyší tony violinofonu
Vaše komentáře

Přečteno 767x
 
02.07.2026 - V Oblastní nemocnici Jičín začal ostrý provoz nového pracoviště magnetické rezonance. V první fázi funguje v jednosměnném provozu s kapacitou přibližně 12 pacientů denně. Minimálně dva termíny denně budou vyhrazeny pro akutní případy z lůžkových oddělení, zbývající kapacita bude určena pro ambulantní pacienty.
20.05.2026 - Ve dnech 28. - 29.5.2026 se bude konat výluka v úseku Hradec Králové hl.n. - Hněvčeves - (Hořice v Podkrkonoší). Všechny uvedené vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukových jízdních řádů. Výluka se koná na požadek zhotovitele dálnice D35.
19.05.2026 - Ve dnech 2. - 5. června 2026 se budou konat výluky v úseku Nové Město nad Metují – Náchod – Starkoč – Česká Skalice. Výluka se koná na požadek zhotovitele Náchodského obchvatu.
18.05.2026 - V Trutnově na Bojišti se frézuje úsek hlavní silnice, doprava je řízena kyvadlově. Počítejte se zdržením při příjezdu a výjezdu z města.

Kalendář akcí