Vyhledej
Šikovné nákupy
Zvičina > Co se děje > festivaly

Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

Redakce / 17.07.2020, Aktualizováno
UŽ DNES!!! Patnáctileté výročí společnosti DAROS Profi Dvůr Králové nad Labem bude slavit v pátek 17. července. Podívejte se na originální videopozvánku.
 
Připravili jsme pro vás originální pozvánku:

Už od 8 hodin ráno budou probíhat prezentace výrobců a dodavatelů. Odpoledne od 15 hodin bude taneční vystoupení skupiny Attitude. 

A po nich vystoupí hned 3 hudební skupiny: kapela VAŤÁK má připravenou speciální prodlouženou verzi koncertu. KRKONOŠSKÉ MATKY se těší, že si zahrají před domácím publikem. Třetí kapelou bude CREEDENCE REVIVAL. 


Bude výborná jedenáctka Krakonoš a spousta jídla. Velkou atrakcí bude soutěž Rodeový býk. Ten, kdo se udrží nejdéle, vyhraje SUD PIVA!


Vstupné je zdarma. Kdo bude chtít, může podpořit společnost Královédvorská Arnika, pro kterou budou na místě připravené zapečetěné kasičky. “Jsme velmi rádi, že nás firma Daros takto podpoří. Peníze které takto získáme, použijeme na výlety zejména klientů domova Sv. Josefa v Žirči, ale spolupracujeme i s Domovem důchodců a Diakonií,” děkuje zakladatelka Arniky Jana Štěpánová. Přečtěte si náš velký rozhovor se zakladatelem firmy Daros profi Rostislavem Holým. Generálním partnerem akce je DEN BRAVEN. Podívejte se na video z fotografií z firmy:

FOTOGALERIE - Firma Daros profi slaví 15 let velkolepým koncertem 3 kapel

 

Související články
Darosácká výdejna pro kutily! Firma Daros-profi BigMat připravila pro své zákazníky speciální službu
Máte, nebo chcete mít doma kutila, zahradníka či řemeslníka? Zkuste tomu jít naproti s Darosem

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2958x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
22.01.2021 - Česká vláda prodloužila do 14. února 2021 nouzový stav pro území České republiky vyhlášený z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru.
07.01.2021 - Opatření proti epidemii covidu-19 v Česku zůstanou na nejpřísnějším stupni systému PES nejméně do 22. ledna.(Zdroj: ministr Blatný po jednání vlády)
03.12.2020 - V neděli 13. prosince 2020 začne platit nový železniční jízdní řád.

InzerceVolná pracovní místa
Zdravotní sestra (Diakonie ČCE Dvůr Kr. n. L.)

Sociální pracovník (MěÚ Dvůr Kr. n. L. - OSPOD)

Metodik/metodička kvality (PS Dvůr Králové n. L.)


Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)


Kalendář akcí