Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Co se děje > akce na víkend

Akce na víkend - masopusty, výstavy, lyžovačka na Zvičině

Redakce / 12.02.2022, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Za pořádnou zimní lyžovačkou v nedalekých Krkonoších, na masopust v okolních městech nebo na končící jedinečné výstavy?

FOTOGALERIE - Akce na víkend 12-13. února 2022

LYŽOVÁNÍ V REGIONU


Sportovní areál na Zvičině 
V provozu budou opět jen dva “dětské vleky” v horní části areálu. Jezdí se zde od 9 do 16 hod. Cena je 100 Kč/hod, 150 Kč/2 hod a 250 Kč za celý den. Občerstvení je přímo na sjezdovce. 


Pomezky - Horní Malá Úpa
Ideální areál pro rodiny s dětmi, kde je navíc možnost půjčit si téměř nové vybavení ve SkiMu půjčovnách


MASOPUSTY


Pilníkov
Sraz je v v sobotu 12. února v 13:30 hod na náměstí, kde začne program zábavného odpoledne.

Hořice
Na zámku mají sraz v sobotu 12. února v 9 hod. všichni, kdo se chtějí zúčastnit masopustního veselí v Hořicích. Pořádá spolek Strozzi.

Valentýnské menu

Ještě v sobotu 12. února Vám nabídnou valentýnské menu pro dva za 990 Kč v restauraci baroque ve dvoře. 


TVOŘENÍ

Valentýnské malování na skleněné ozdoby si připravilo družstvo Vánoční ozdoby ve Dvoře Králové ve svém zázemí na Benešově nábřeží 2286.
Přijít můžete od 9 do 12 hodin.


BRUSLENÍ


Zimní stadion ve Dvoře Králové 
s hokejkami 
12. února od 11:00 hod. do 12:15 hod.

bez hokejek
12. února od 13:00 do 14:30 hod.
13. února od 17:00 do 18:30 hod.

Jaroměř - zimní stadion (ASVAJ)
odpolední 14:00-16:00 hod.
večerní 20:30-22:00 hod.


KINO SVĚT ve Dvoře Králové

pohádka Tajemství staré bambitky 2 

Konečně i u nás - přesunutá premiéra na letošní rok se již uskutečnila, takže 12. i 13. února od 16:30 si tuhel očekávanou pohádku můžete vychutnat i vy. Cena 140 Kč
V jednom malém království mají panovníka, kterého máloco udrží doma. Král Vilém (J. Čenský) s královnou Olivií (T. Kostková) jsou stále na cestách a s velkorysostí sobě vlastní přenechávají vládu nad říší královské radě, ve které mají hlavní slovo rádcové Ferenc (M. Vladyka) a Lorenc (J. Lábus). Jejich hlavním zájmem je vypisovat čím dál častěji nové daně, jejichž prostřednictvím získávají stále větší příjmy do vlastní kapsy. Práva obyčejných lidí chrání jen loupežník Karaba (O. Vetchý), který přepadá výběrčí daní a nespravedlivě vybrané peníze zase vrací původním majitelům. Když se mu narodí dcera Anička (K. Janovičová), uloží své loupežnické „nádobíčko“ včetně staré bambitky hluboko na dno velké truhly a vrátí se ke svému původnímu hrnčířskému řemeslu. Ve stejnou dobu se královským manželům narodí syn Jakub (T. Klus). Obě děti se později, na prahu dospělosti, setkají a ke slovu se znovu dostane loupežníkova bambitka, která napravuje zlodějinu královských rádců…

Vem si mě

V sobotu i neděli si od 19 hod. za 140 Kč můžete koupit zhlédnutí romantická komedie, která pojednává o jedné z nejslavnějších světových zpěvaček a plachém učiteli matematiky. Může to takhle rozdílným lidem klapat? Zvlášť když jejich vztah začíná svatbou na koncertě pro desetitisíce fanoušků?

VÝSTAVY


Mayerka (Mayerova továrna ve Dvoře Králové n. Labem)
Návrhy na revitalizaci Mayerovy továrny (Mayerka) jsou vystaveny do neděle 13. února přímo v prostorách Mayerovy továrny (naproti kostelu sv. Jana Křtitele). 
Bez vstupného.

Výstava Svět kostiček (Městské muzeum ve Dvoře Králové nad Labem)
Příznivci pestrobarevných kostiček se mohou těšit na výstavu mnoha exponátů z více než 500 000 dílků ze stavebnice Lego pod názvem „Svět kostiček®“. 
Vstupné: 80Kč - dospělý, 40 Kč.

Do 13. února 16:00 mohou na Staré radnice na nám. TGM ve Dvoře Králové obdivovat návštěvníci výstava akademického malíře Františka Kalenského, jednoho z nejvýznamnějších výtvarníků našeho města. Vstupné: základní 30 Kč, snížené 15 Kč Pořadatel: Městské muzeum Dvůr Králové


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 1218x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa


Školní psycholog (ZŠ Sch. sady)

Ošetřoval/ka (Diakonie ČCE Dvůr Králové)


Kalendář akcí