Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Areál Žireč

Semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou (24. - 25. 6. 2021 )

Přihlášky již spuštěny!

Redakce / 13.06.2021, Dvůr Králové nad Labem
Domov sv. Josefa připravuje semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou a pečující osoby.

FOTOGALERIE - Semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou 24. - 25.6. - přihlášky spuštěny!

Doba covidová nám ještě více ukazuje, jak důležité je podpořit soběstačnost nemocných v domácím prostředí a zároveň pomoci pečujícím osobám v jejich náročné službě. Vstoupila do vašeho života roztroušená skleróza? Řešíte věci, se kterými jste se dosud nepotkali? Máte plnou hlavu otázek? Neváhejte, přihlaste se! 

Semináře pro nemocné roztroušenou sklerózou se uskuteční 24.– 25. 6. 2021, vždy od 8:00 do 16:00 hod. 
Můžeme je uskutečnit zdarma díky podpoře Ministerstva zdravotnictví a dárcům, kteří podpořili nemocné v rámci tzv. Domovenek

Program  


Program se v obou dnech liší. Je možné přihlásit se na jeden, i oba dva dny. Seminář pro pečující osoby proběhne v pátek 25. června. V pátek jsou některé přednášky společné pro klienty a pečující osoby a některé rozdělené. 

Semináře jsou skutečně nabité zajímavými tématy. Vystoupí prakticky všichni odborníci z Domova sv. Josefa. Z široké palety témat uvádíme např.:
• sám sobě terapeutem aneb každý může cvičit
• syndrom vyhoření a jak na něj
• cvičení na vozíku, zdravý sed na vozíku
• alternativní komunikace, pomůcky
• jak na poruchy polykání
• psychosomatika, relaxace a imaginace
• a mnohá další.
Celý program včetně přihlášky naleznete na stránkách Domova sv. Josefa.

Během seminářů bude zajištěn i doprovodný program – možnost návštěvy cyklomuzea, bylinkové zahrady, kavárny či barokního kostela sv. Anny. Ve čtvrtek v 16:00 hodin je rovněž možné zúčastnit se mše svaté.

Přihlášky

Příjem přihlášek již probíhá. Stále ještě je několik volných míst. Proto neváhejte. Přihlásit se můžete na webu Domova sv. Josefa.

Místo konání 


Všechny přednášky se uskuteční v příjemném prostředí barokního areálu Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem. 

Ubytování, stravování

Drobné občerstvení je zdarma v rámci semináře. V Domově sv. Josefa jsme schopni zajistit stravování po celý den za přijatelné ceny. 
Co se týká ubytování, máme v Domově sv. Josefa k dispozici 3 pokoje turistického standardu, případně jsme schopni asistovat při shánění ubytování v okolí. 

Kontakt


Máte-li dotaz, neváhejte a kontaktujte nás: 
Mgr. Martina Kopecká, 
tel.: 491 610 620, 734 333 618.

Jan Staněk
Domov sv. Josefa v Žirči

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 582x
 
Hodnocení článku:
05.01.2023 - Město Trutnov zavádí od tohoto roku sběr odpadu způsobem Door-to-Door, ruší velkoobjemové kontejnery i v integrovaných obcích Trutnova.
05.12.2022 - Ministerstvo dopravy spouští Portál dopravy, který na jednom místě umožní občanům elektronicky komunikovat s úřady v oblasti dopravy, podávat žádosti o výměnu řidičského průkazu, získat výpis z bodového konta, nahlížet na údaje o vozidlech, řešit elektronické služby v oblasti plavidel, letectví apod.
18.10.2022 - Ustavující zastupitelstvo bylo ve Dvoře Králové posunuto ze čtvrtka 20. října na pondělí 24. října 2022 od 16 hodin v Hankově domě.

Volná pracovní místa


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)


Kalendář akcí