Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Architektura

Podívejte se na model Mayerky a finální verze Studie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadovou analýzu

Redakce / 21.06.2023
V úterý 20. června odpoledne se na městském úřadě ve Dvoře Králové uskutečnila pracovní schůzka zastupitelů města, které se zúčastnili také architekt Rudolf Grimm z ateliéru Grimm Architekti, s. r. o., Žďár nad Sázavou, Ondřej Špaček ze společnosti Krokem, s. r. o., Praha. Zúčastnil se také Ondřej Mikeš

FOTOGALERIE - Podívejte se na model Mayerky a finální verze Studie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadová analýza

Architekt Rudolf Grimm představil zastupitelům model s plánovanou podobou revitalizovaného areálu Mayerovy továrny a blízkého okolí a zároveň je informoval, jak pokračují práce na projektové dokumentaci k plánované I. etapě revitalizace areálu. 

Ondřej Špaček zastupitelům opětovně prezentoval Studii obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadovou analýzu. Pracovní verzi rozsáhlého dokumentu měli zastupitelé k dispozici již před březnovým zasedáním, na úterním setkání jim Ondřej Špaček znovu prezentoval závěry ze souhrnné finální verze studie.

Ani jeden z důležitých pánů se bohužel nedostaví na jednání zastupitelstva :-(

Studie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadová analýza
(na dokumenty se dostanete kliknutím na červenou ikonku)

  • ikona souboruStudie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadová analýza, část A - výstavba nové budovy (březen 2023)
  • ikona souboruStudie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadová analýza, část B - rekonstrukce stávající budovy (březen 2023)
  • ikona souboruStudie obchodní a finanční proveditelnosti projektu a dopadová analýza - celý objekt po době udržitelnosti částí A a B (červen 2023)


Setkání se na pozvání Nasika Kiriakovsklého zúčastnil i Ondřej Mikeš, který sám z dostupných zdrojů zpracoval svoji ekonomickou analýzu a porovnání s podobným projektem v Trutnově (UFFO)

Zdroj: web města

Související články
Město má zájem koupit areál bývalé tržnice, mohlo by zde být parkoviště až pro 100 aut
Mayerova továrna - dopis Ondřeje Mikeše zastupitelům města
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 402x