Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Architektura

Architekt a divadelník David Vávra ve Dvoře Králové doplnil chybějící díl Šumných měst

Redakce / 18.06.2022
Zaplněný Hankův dům přivítal potleskem překvapeného Davida Vávru, který takovou návštěvu rozhodně nečekal. Povídání si evidentně užíval a bavila jej i diskuse s diváky. Ta se protáhla dlouho po stanovený konec povídání.
A co je hlavním poselstvím spoluautora a moderátora populárních Šumných měst občanům našeho města? To si poslechněte níže ve videu, které s námi ochotně natočil.

Akci pořádal Nasik Kiriakovský. Do diskuse se aktivně zapojil rovněž místní znalec historie Josef Jiránek a architekt Miloš Kudrnovský, který všechny přítomné překvapil hlubokými znalostmi o zmiňovaných stavbách a některými pro dvoráky zcela novými informacemi. Akci doprovodila hrou na klavír děvčata, která v našem městě našla azyl po útěku z války na Ukrajině. Nadšený David Vávra je nakonec pozval i na své další vystoupení do Prahy. 

Z krásné debaty je natočen kompletní záznam. Pro jeho zpracování - tedy střih, vložení historických i aktuálních fotografií a případně i videí zmiňovaných staveb, hledáme sponzora - je to práce na cca 3-10 hodin podle zvolené náročnosti. Pokud byste chtěli podpořit vznik neoficiálního 67. dílu "Šumných měst", tak se ozvěte na telefon: 732 521 835.

Jan Holan
Foto: web Slavné vily a Jan Holan

Hned 3 poselství Davida Vávry občanům našeho města:

FOTOGALERIE - Architekt a divadelník David Vávra ve Dvoře Králové doplnil chybějící díl Šumných měst

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 996x
 
Hodnocení článku:
Volná pracovní místa
Asistent/ka prodeje (JUTA, a.s.)


Zdravotní sestra (Diakonie ČCE)

Ortoptista (Léčebna zrakových vad)


Kalendář akcí