Vyhledej
Zvičina > Krimi

Policisté z Jičínska řešili v pondělí dopravní nehodu a vloupání

anonymně / 13.02.2018, Jičínsko a Český ráj
V pondělí 12. února kolem půl deváté večer oznámila na tísňovou linku hlídka městské policie v Hořicích vloupání do místního sběrného dvora. Strážníkům se podařilo zadržet čtyřiadvacetiletého muže, který se v tu dobu nacházel v objektu.
 
Na místo se následně dostavili i policisté společně se psovodem, který za pomoci služebního psa po chvíli vystopoval druhého jednapadesátiletého hříšníka ukrytého nedaleko sběrného dvora. Muži měli odcizit dvě autobaterie. Celková škoda je předběžně stanovena na šest set korun. V tomto případě je na místě nutné vyzvednout především vzájemnou spolupráci policistů a strážníků městské policie v Hořicích, která vedla k úspěšnému dopadení pachatelů.
Svým jednáním se tak měli muži dopustit přečinu krádeže, za který jim v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Narazil nejen do zaparkovaného vozidla…
JIČÍNSKO – Na vině je zřejmě rychlost spolu s nepozorností při obsluze autorádia!
V pondělí 12. února po šesté hodině ranní došlo v ulici 3. května v Nové Pace k dopravní nehodě.
Devětatřicetiletý řidič osobního motorového vozidla VW Sharan zde měl jet ve směru od ulice Pražská ke Štikovské rokli. Na přímém úseku ve stoupání po projetí levotočivé zatáčky se zřejmě plně nevěnoval řízení, kdy strhl řízení vlevo. Zřejmě i v důsledku nepřiměřené rychlosti narazil nejen do zaparkovaného osobního vozidla Škoda Felicia, ale i do sloupu veřejného osvětlení. Svojí jízdu nakonec ukončil v oplocení u jednoho z místních domů. Řidič ve vozidle cestoval sám a nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Policisté na místě provedenou dechovou zkouškou vyloučili u muže požití alkoholu.
Celková škoda byla předběžně vyčíslena na částku šedesát tisíc korun.


Zdroj: policie.cz
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 36x
 
 
 
Zpět
23.10.2018 - Personální agentura Addeco vydala zprávu, ve které tvrdí, že podzimní brigádnické práce (pokladní vybalování zboží apod.) v našem regionu letos budou odměněny 130 Kč/hod - je to o 8 procent více než loni. Tak good luck při hledání :-)
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě

Kalendář akcí