Vyhledej
Novinky emailem
Zvičina > Krimi

Krimi

Zpravodajství týkající se bezpečnosti regionu a varování místních obyvatel

Propuštění Královédvoráka Václava Pavláta - Wendiho - z kambodžského vězení není vůbec jisté!

Rubrika: Krimi, 18.02.2018
Před pár dny jsme vás informovali, že případ je již takřka vyřešen a propuštěn bude každou chvilku. Bohužel to bylo značně nepřesné a naivně optimistické vyhodnocení soudního jednání, kde byla malá Nikol s Václavem Pavlátem konfrontována.

Policejní honička s opilým řidičem skončila nehodou osobního automobilu

Rubrika: Krimi, Hořice - Hořicko a Miletín, 16.02.2018
Ve středu 14. února krátce před třetí hodinou ranní se policisté z obvodního oddělení v Hořicích rozhodli zkontrolovat osobní motorové vozidlo Škoda Felicia, které v tu dobu projíždělo obcí Chomutice – Obora. Řidič však odmítl zastavit a začal polic...

Převážel v autě 350g pervitinu, následně policisté odhalili i varnu, ve které se droga připravovala

Rubrika: Krimi, Nový Bydžov - Okres Hradec Králové, 14.02.2018
V pondělí kriminalisté zabývající se toxi kriminalitou obvinili tři muže z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Všem třem hrozí trest odnětí svobody od 1 do 5 let. Jednomu je 20 let a dalším dvěma j...

DOBRÁ ZPRÁVA! Královédvorák Václav Pavlát vězněný v Kambodži by měl být propuštěn!

Rubrika: Krimi, 13.02.2018
Dnes v úterý 13. února dopoledne proběhla u soudu v Kambodži konfrontace mezi Wendim a Nicol. Všechno dopadlo skvěle. Obvinění jsou stažena a můžeme očekávat, že během jednoho až dvou týdnů bude Wendi na svobodě.

Policisté z Jičínska řešili v pondělí dopravní nehodu a vloupání

Rubrika: Krimi, Jičínsko a Český ráj, 13.02.2018
V pondělí 12. února kolem půl deváté večer oznámila na tísňovou linku hlídka městské policie v Hořicích vloupání do místního sběrného dvora. Strážníkům se podařilo zadržet čtyřiadvacetiletého muže, který se v tu dobu nacházel v objektu.

Vandal v Nové Pace způsobil škodu za nejméně 56 tisíc

Rubrika: Krimi, Nová Paka - Jičínsko a Český ráj, 12.02.2018
V průběhu neděle 11. února letošního roku policisté obvodního oddělení v Nové Pace přijali v pěti případech oznámení o možném vandalství, kterého se měl v přesně nezjištěné době od pátku 9. února dopustit neznámý provinilec.

Náruživí milenci ukradli 139 balení kondomů a 21 kusů lubrikačního gelu - znáte je?

Rubrika: Krimi, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, 7.02.2018
Dne 31.1. v 18.30 došlo v jednom hypermarketu v Hradci Králové ke krádeži zboží. Neznámý pár z regálu vzal celkem 139 kusů různých druhů kondomů a 21 kusů lubrikačního gelu jahodové příchuti.

Muže podezřelého z přepadení v Hořicích se podařilo brzy dopadnout!

Rubrika: Krimi, Hořice - Hořicko a Miletín, 6.02.2018
V pondělí 5. února se po usilovné práci jičínských kriminalistů podařilo zadržet podezřelého čtyřiadvacetiletého muže, který se měl dopustit dvou loupežných přepadení na Hořicku.

Přijatá opatření po loupežném přepadení

Rubrika: Krimi, Hořice - Hořicko a Miletín, 6.02.2018
Široká veřejnost jistě zaregistrovala, že v sobotu 3. 2. 2018 došlo v Hořicích k loupežnému přepadení. Podle informace velitele místního obvodního oddělení Policie ČR byl hořický obvod posílen o policisty z jiných útvarů a tudíž je v těchto dnech posílena...

Hned 2 loupeže se stali na Hořicku! Jedna přímo v Hořicích a jedna v obci u Hořic.

Rubrika: Krimi, Hořice - Hořicko a Miletín, 4.02.2018
V sobotu 3. února 2018, krátce před 13. hodinou přijala policie oznámení o odcizení peněz pod pohrůžkou násilí v jedné obci na Hořicku. Na místo ihned vyrazila policejní hlídka včetně kriminalistů a kriminalistického technika. Od oznamovatelky jsme získal...

Polovina pracujících cizinců neměla platné pracovní povolení

Rubrika: Krimi, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, 1.02.2018
V areálu jedné trutnovské firmy na Trutnovsku proběhla kontrola z Oddělení pobytové kontroly: celkem zde zkontrolovali 27 osob, z toho 24 cizinců. U celkem 13 osob cizí státní příslušnosti zjistili, že nemají potvrzení, které by je opravňovalo k výkonu pr...

Dopravní nehoda pod vlivem drog na Jičínsku

Rubrika: Krimi, Kopidlno - Jičínsko a Český ráj, 15.01.2018
Během uplynulých dní policisté v okrese Jičín odhalili dva případy jízdy pod vlivem drog spolu s jedním odmítnutím podrobení se testu na omamné a psychotropní látky.

AKTUALIZOVÁNO: CHLAPEC JE V POŘÁDKU! Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po třináctiletém chlapci z Hronova na Náchodsku, který odjel autem rodičů.

Rubrika: Krimi, Náchodsko a Broumovsko, 9.01.2018
Rodiče postrádali chlapce od časných ranních hodin dnešního dne - úterý 9. ledna 2018. V souvislosti s jeho zmizením policie současně vyhlásila pátrání po osobním vozidle Kia Sportage. Policisté předpokládali, že chlapec sám s vozem odjel zatím neznámo ka...

Tragická nehoda uzavřela silnici mezi obcí Holohlavy a Jaroměř

Rubrika: Krimi, Jaroměř - Jaroměřsko, 5.01.2018
K dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Holohlavy a Černožice vyjížděli 4. 1. v 18:17 profesionální hasiči z Jaroměře a ze stanice Hradec Králové – Pražská. Na silnici I/33 došlo k vážné dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu.

Pomozte policii nalézt muže, který úmyslně poškrábal automobil v Jičíně

Rubrika: Krimi, Jičín - Jičínsko a Český ráj, 5.01.2018
Policisté z obvodního oddělení v Jičíně v současné době šetří případ, ke kterému mělo dojít již 31.
října loňského roku krátce po třinácté hodině na Valdštejnově náměstí v Jičíně. Dosud neznámý
pachatel zde měl na zaparkovaném vozidle Škoda Fabia Combi po...

Okrádal v práci spolupracovníky, hrozí mu až dvouletý trest

Rubrika: Krimi, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 4.01.2018
Lapku, který v polovině prosince násilím vnikl v jedné firmě do devatenácti šatních skříněk, odhalili královédvorští policisté.

Podnapilá žena ujížděla policistům mezi Robousy a Úlibicemi

Rubrika: Krimi, Jičínsko a Český ráj, 3.01.2018
V pondělí 1. ledna se kolem dvaadvacáté hodiny rozhodla policejní hlídka zkontrolovat osobní automobil Citroen Xsara, který jel ve směru od obce Robousy na Úlibice.

Požár zahradní chatky ve Dvoře Králové zaměstnal několik hasičských jednotek

Rubrika: Krimi, Dvůr Králové nad Labem - Královédvorsko, 1.01.2018
U požáru zahradní chatky v kolonii v ulici Ve Strži zasahovali profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dále dobrovolné jednotky z Hajnic, Bílé Třemešné i Žirče.

Tragédie na železnici u Trutnova

Rubrika: Doprava, Trutnovsko a Úpicko, 30.12.2017
Oznámení o nálezu usmrcené osoby v kolejišti přijalo krajské operační a informační středisko v sobotu v 08:44. Osoba byla nalezena na trati číslo 032 nedaleko Velkých Svatoňovic. S největší pravděpodobností už v kolejišti ležela.

Figury z dřevěného betlému skončily na dlažbě, pachatel je natočen na kamerách

Rubrika: Krimi, Náchodsko a Broumovsko, 28.12.2017
Policisté z obvodního oddělení v Náchodě prošetřují poškození dřevěných figur betlému na náměstí TGM v Náchodě. Podle přijatého oznámení k poškození dřevěných soch betlému, umístěných u náchodského kostela stojícího uprostřed náměstí, došlo krátce před dr...
1 2 3 4 5 > >|